Veeam® je synonymum pro moderní ochranu dat (Modern Data Protection™). Jsme přesvědčení, že dnešní požadavky informačních technologií jsou jiné a že dřívější problémy v oblasti zálohování – vysoké náklady, zvýšená komplexnost a chybějící schopnosti – nejsou již pro žádnou organizaci přijatelné. Společnost Veeam poskytuje výkonné, snadno použitelné a cenově dostupné řešení navržené pro virtualizaci (Built for Virtualization™) a cloud. Jde o ideální možnosti pro moderní datové centrum.

Veeam Backup & Replication™ nabízí  zálohování v prostředí VMwarezálohování v prostředí Hyper-V, obnovení a replikaci. Prvotřídní řešení VM Backup™ pomáhá organizacím plnit cíle různých typů obnovení, šetřit čas, eliminovat rizika a dramaticky snížit kapitálové a provozní náklady. Sada Veeam Backup Management Suite™ kombinuje produkty Veeam Backup & Replication a Veeam ONE™ do jediného integrovaného řešení chránícího investici do virtualizace, zvyšujícího produktivitu správců a pomáhajícího snižovat každodenní rizika správy. Veeam Management Pack™ (MP) rozšiřuje podnikové monitorování do prostředí VMware prostřednictvím produktu Microsoft System Center. Společnost Veeam navíc poskytuje  bezplatné nástroje pro virtualizační komunitu.

Společnost byla založena v roce 2006 týmem, který stál za Aelita Software, společností, která se proslavila řešeními správy systému Windows Server. V roce 2008 společnost Veeam koupila společnost nworks, a získala tak řešení, která umožňují propojit prostředí VMware se systémy podnikové správy od společností HP a Microsoft.

Společnost Veeam se rychle rozrůstá a spolu s ní se rozvíjí i síť partnerů po celém světě. Odborníkům v oblasti IT nabízí inovativní a praktická řešení, která pomáhají lépe spravovat virtuální infrastrukturu VMware vSphere a Microsoft Hyper-V.

Díky více než 1200 implementacím po celém světě pomáhají moduly Veeam MP a SPI podnikům spravovat fyzickou i virtuální infrastrukturu, aplikace a závislosti z jediné konzoly, a eliminuje tak potřebu dalších monitorovacích řešení.

Seznam našich VEEAM certifikátů naleznete zde.