O nás

    Společnost DLNK s.r.o. působí na IT trhu od roku 1994. V té době jsme se zabývali hlavně prodejem a servisem osobních počítačů. Postupně přibývaly další činnosti od prodeje služeb mobilních GSM operátorů, přes poskytování internetové konektivity až k dodávkám složitějších IT systémů. Naše aktivity se zaměřovaly hlavně na dodávky produktů od výrobců, kteří garantovali maximální možnou míru kvality a souvisejících služeb. Z toho důvodu dlouhodobě figurují v našem sortimentu značky jako Compaq/Hewlett Packard, Microsoft, ESET, VMware a podobně. Naši zákazníci si na produkty těchto společností zvykli a vyžadují je.

    V současné době se zaměřujeme hlavně na komplexní IT projekty a služby pro státní správu, školství a firmy. Portfolio naší společnosti je nadále zaměřeno hlavně na řešení společností Hewlett Packard,  Microsoft a VMware, kde patříme mezi špičku dodavatelů v ČR. V rámci regionu jsme největším dodavatelem těchto řešení. Hlavní pracovní náplní společnosti jsou návrhy, dodávky a správa datových center. Mezi stovky realizovaných projektů patří dodávky jednotlivých serverů a sítí pro menší firmy a školy až po velká datová centra pro státní správu a velké firmy s několika stovkami osobních počítačů. I nadále však dodáváme, instalujeme a servisujeme stovky osobních počítačů, notebooků a tiskáren ročně. Nedílnou součástí jsou také služby a outsourcing, který se stává u zákazníků stále populárnější. Velice úspěšní jsme také s pomocí našim zákazníkům v oblasti získávání finančních dotací, realizovali jsme desítky úspěšných projektů, a to komplexně od žádosti až po vlastní realizaci a vyúčtování.

    V posledních několika klademe velký důraz na chytrá a k přírodě šetrná řešení. Součástí mnoha řešení jsou energetické audity, mnohdy se investice do našeho řešení vrátí formou úspory elektrické energie za několik málo let. Trendem je v současné době nasazování virtualizačních technologií, kde hlavně v oblasti virtualizace desktopů patříme mezi lídry trhu. Zákazníkům pomocí těchto technologií výrazně šetříme energie, nasazováním tenkých klientů prodlužujeme životnost uživatelských pracovišť, jednoduchým a centralizovaným managementem šetříme lidské zdroje.  

    Naše společnost DLNK s.r.o. je od roku 2006 držitelem certifikátu jakosti ISO9001 pro oblast služby ve výpočetní technice, systémová integrace, servis, servery a počítačové sítě. Také se pravidelně úspěšně účastníme soutěže o firmu roku, třikrát jsme postoupili do krajského finále, které jsme v roce 2007 vyhráli a zúčastnili se celostátního finále. Společnost DLNK s.r.o. je českou, finančně zdravou a rychle rostoucí společností, která trvale plní své závazky. V současné době nemáme žádné půjčky ani leasingy.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.